Painless bant ile tanışın

Painless

Baş edilmez ağrılar mı çekiyorsunuz, bu ağrılarınız son bulsun mu istiyorsunuz ya da sağlıklıyım ama yaşam kalitemi yükseltmek istiyorum mu diyorsunuz?  İşte sizin için uzman görüşüne de yer verilen medikal bant Painless !
Günümüz hayat şartlarından kaynaklanan stresin ve sağlıksız beslenmenin sebep olduğu, bedenimizin hemen her bölgesinde ortaya çıkan ağrıların ve daha birçok hastalığın düzenlenmesinde; içerisinde ihtiva ettiği antik otlar, birtakım iyon, element ve minerallerin TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi) ile vücudumuza nüfuz ederek etkisini gösterdiği Painless medikal bantlarınız, destekleyici anlamda son derece etkili bir üründür.
Painless , içeriğindeki Altın Kore Kırmızı Ginseng, Saponinler, Glucosamine ve Gümüş İyonlarını, TTS teknolojisi ile, sağlık açısından faydalarının saymakla bitmeyeceği bu bileşenleri, gözenekler vasıtası ile kılcal damarlara ileterek, vücuda entegrasyonunu sağlar.

 

Painless Night Glu Faydaları

Painless Night Glu medikal bant başlıca şu konularda destek sağlıyor;
• Bağışıklık sistemini güçlendirir, enerji verir ve direnci artırır,
• Vücut dış ve iç organ ağrılarında destek sağlar,
• Vücudu besler ve bütün hastalıklara karşı korunmasında destek sağlar,
• Gerginlik stres kronik yorgunluk gibi hallerin düzelmesinde destek sağlar,
• Vücudun fiziksel ve ruhsal olarak canlanmasında destek sağlar,
• Kalp ve damar sağlığını korunmasında destek sağlar ve mevcut rahatsızlıkların çözümlenmesinde yardımcı rol üstlenir,
• Kanser türlerine karşı bağışıklık sistemini güçlendirerek mücadele verir,
• Soğuk algınlığı ve gribin önlenmesinde destek sağlar,
• Daha iyi zihinsel performans ve konsantrasyon Sağlar,
• Sağlıklı hücre üretimine yardımcı olur,
• Depresyonu engeller,
• Kaliteli bir uyku sağlar,
• Mafsal, eklem romatizmalarını rahatlatır,
• Bağışıklık sistemini güçlendirir,
• Cinsel fonksiyonları düzenler,
• Menopoz ağrılarını azaltır ve ruhsal çöküntüye engel olur.

İçindekiler

Bantın içinde ki bileşenlerimize göz atın.

01.
Kırmızı Kore Ginseng

Ginseng, faydaları binlerce yıllardır bilinmekte olan şifalı bir bitkidir. Panax  olarak adlandırılır. Panax anlam olarak her şeyi iyileştiren demektir. Kırmızı Kore Ginseng’i 22 çeşit faydalı madde (ginsenoside) içermektedir. Aynı zamanda Kırmızı Kore Ginseng’i, yaşlanma etkilerini geciktirici anti-oksidant maddeler ve diğer herhangi bir ginseng türünde bulunmayan insülin benzeri maddeler de içermektedir.

02.
Glukozamin

Glukozamin vücudumuzdaki kıkırdağın bir bileşeni olan amino şekerdir.

Glukozamin  doğada bulunur  ve genelde karides, yengeç  ve istakoz  gibi kabuklu deniz hayvanlarının kitinde bulunur. Glukozamin  eklemlerin kıkırdağında bulunan bir bileşendir. Bu yüzden çoğumuzun doğal beslenme yoluyla glukozamini elde etmesi mümkün değildir.

03.
Gümüş İyonları

İçerisinde gümüş iyonu barındıran tek besin cevizdir. Gümüş iyonları insanoğlunun bir çok hastalığı için güvenli ve kuvvetli ve doğal bir antibiyotiktir. Kullananlar tarafından bir çok enfeksiyon için hem bir ilaç hem de bir koruyucu olarak rapor edilmiştir ve mikroplara karşı en etkin antibiyotiktir.

Gümüş parazitleri de yok eder.Çünki parazitler tek hücreli yumurtalarla ürerler ve gümüş bu safhadayken onları yok eder. Gümüş kullananlarca sindirimlerinin daha iyi olduğu da bilinmektedir. Yapılan araştırmalar Gümüş yaralarda ve yanıklarda daha hızlı iyileşme sağladığını gösteriyor.

04.
Saponinler

Saponinler köpürme özelliklerine sahip glukozitlerdir. Saponinler, bir veya daha fazla şeker yan zincirine bağlanmış bir polisiklik aglikondan oluşur. Saponinler çeşitli bitki türlerinde bulunan bir kimyasal bileşik sınıfıdır. Fenomenolojik olarak sulu çözeltilerle karıştırıldığında sabun benzeri kalıcı köpük bırakırlar.

Sabun benzeri özelliğe sahip olduğu için; iç organlarımızı ve damarlarımızın içini, günlük hayatımızda kullanmakta olduğumuz temizlik maddeleri gibi temizler. Ayrıca antifungall ve antibiyotik etkiye sahiptirler. Yüksek oranda saponin içeren bitkiler acı bir tat verdiğinden hayvanlar ve insanlar tarafından tüketilmezler.

05.
Germanyum

Germanyumun aynı zamanda antimutajen,  immün düzenleme, antioksidan ve antitümör etkinliği ile de ilgisinin olduğu ortaya konmuştur.

Organik germanyum kırmızı kan hücrelerinin oksijen taşıma kapasitesini bir buçuk kat hatta iki kat artırmaktadır. Artan oksijen beslemesi ile birlikte kanser hücreleri de kontrol edilebilmektedir.

Germanyum çeşitli göz hastalıklarına iyileştirir. Göz lens dokularında çapraz bağlanmayı  engelleyerek kataraktın ilerlemesini geciktirirken, göz retinasına kan getiren damarları da gençleştirir.

06.
Magnezyum

İnsan vücudunda en yaygın dördüncü, hücre içi alanda ise potasyumdan sonra en önemli ikinci mineraldir. Vücutta toplam 25 g kadar bulunan magnezyumun %60’ı kemiklerde, %39’u hücre içi alanda ve ancak kalan %1’i hücre dışı alanda bulunmaktadır. Vücut kendi başına bu minerali üretemediği için magnezyumun gıdalar yoluyla alınması gerekir. Magnezyum toprakta ve deniz suyunda bulunur. Vücudumuzda da sürekli doldurulması gereken bir magnezyum rezervi vardır. Yani bu mineralin sayısız fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için vücuda sürekli olarak verilmesi gerekir.

07.
Potasyum

Potasyumun organizmamız üzerinde birçok önemli işlevi vardır. Potasyum sodyumla birlikte vücudun asit dengesinin kurulmasını ve hücrelerin içindeki akıcılığı sağlar. Aynı zamanda sinir sistemi ve düzenli kalp ritmi için de önemli bir mineraldir. Bunların yanı sıra böbreklerin ve glüsit metabolizmasının çalışmasında önemli rol oynar.
Potasyum hipertansiyonu önlemede de etkili bir mineraldir. Beraberinde kalp krizi riskini de azaltır. Böbrektaşı oluşumunu önlemede de etkili olan potasyumun, son yapılan çalışmalarda kemik erimesini önlediği ortaya çıkmıştır.

08.
Kalsiyum

Kalsiyum içeren besinler arasında süt ve süt ürünleri ilk sırada gelmektedir. Kalsiyum içeren yiyecekler arasında lahana, brokoli, narenciye meyveleri, maden suyu, soya, haşhaş, susam, chia tohumu, peynir, yoğurt, sardalya, somon, süt, kuru fasulye, mercimek, badem, ıspanak, incir, ay çiçeği, tatlı patates,  roka, bamya, portakal, balkabağın da bulunabilmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü Tarafından Onaylı

Ürünümüz Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ürünlerimiz,halkımızın sağlığını daha çok güçlü kılarak rutin hayatta yaptıkları işe kadar her işini kolaylaştırır.Ürünümüz kesinlikle diğer ürünler gibi sahtecilik taşımaz %100 orjinal ürünlerdir.Dünya çapında en büyük sağlık örgütü tarafından onaylı bir üründür.Bu yüzden ürünümüze kesinlikle güveniyoruz.%98 müşteri memnuniyeti de taşımaktadır.

Ne Sunuyoruz ?

Bantlarımız Ne Sunuyor ?

Eskisi Kadar Sağlıklı
Eskisi Kadar Sağlıklı

Kaliteli Sağlığın sunduğu bantları kullanarak daha sağlıklı yaşam sürebilirsiniz.Rutin hayatınızda yaşadığınız hastalıklara son verin.

Eskisi Kadar Hareketli
Eskisi Kadar Hareketli

Artık bıkkınlık hissiyatınız sona erecek,ağrılarınız tamamen arındırılmış olacak,yeni bir insan olarak dünyaya gelmiş gibi hissedeceksiniz.

Hiç Olmadığınzı Kadar Mutlu
Hiç Olmadığınzı Kadar Mutlu

Ürünlerimizi kullandıkça mutlu olacağınızı göreceksiniz.Çünkü artık aklınızda sağlık sorun problemleri olmayacak.Çevrenize sağlık sorunlarınızı anlatmayacaksınız.

Bu Ürün Hakkında Yorumlar

Bu yorumlar
sadece bu ürünle ilgili yorumları kapsar.

“Uykusuzluk yaşıyordum,uzmanların görünüşüne dayanarak ürüne yer vermek istedim ve etkisini kısa sürede verdi.Artık rahat uyuyabiliyorum.”

Ceylan Üstün,
Müşteri

Bu ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak mı
istiyorsunuz ?

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir
Bizimle Çalışmak İster Misiniz