Lumiere Anti agİNG bant ile tanışın

Lumiere Anti Aging

Kolajen, cildin yaşlanmasını durduran kırışıkları gideren saçları ve tırnakları güçlendiren doğal bir aminoasittir. Temel görevi bağ dokusunun güçlendirmek ve korumaktır, cilde esneklik ve sıklık kazandırır. Keratin, saçınızı ve cildinizi tırnaklarımızı oluşturan bir protein türüdür. Saçınızı ve cildinizi güçlendirmeye daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Deniz yosunu, ağır metaller ve yüksek radyasyona maruz kalan vücut bölgelerinin temizlenmesi ve vücudun tamamının detoks etkisi ile temizlenmesini sağlayan mucizevi bir besindir. Anti aging özelliğe sahiptir ve cildin dinç kalmasını sağlar.
Kolajen, fibroblastlar ve diğer hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. Cilt ve kas hücrelerinde bulunan kolajenin temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaktır. Kas ve cilt hücrelerini koruyan bağ dokusu yapısına katılarak cilde dayanıklılık, esneklik ve canlılık kazandıran kolajen aynı zamanda eklem, tendon ve organları bir arada tutmada görevlidir. 

Bağ ve bağ dokularını oluşturan kolajen proteini miktarı insan vücudu yaşlandıkça azalmaya başlar ve bir süre sonra yetersiz hale gelir. Yaşlanma ile artan kolajen kaybı cilt kuruluğu, kırışıklık, selülit, eklem rahatsızlıkları ve elastikiyetin azalması gibi sorunlara sebep olur. Genç yaşlarda vücut tarafından sık üretilen kolajen, yalnızca yaşın ilerlemesi ile değil sağlıksız beslenme, stres, sigara, güneşe fazla maruz kalma ve C vitamini eksikliği gibi nedenlerle de azalır. Kolajen içerikli besinler ve düzenli olarak kullanılacak cilde kolajen takviyesi ile cilt, eklem ve kaslara kolajen desteği vermek mümkündür.
30 yaşından sonra vücuttaki kolajen üretimini yılda yaklaşık yüzde %1-%2 oranında düşer. 40 yaşına gelindiğinde ise kolajenin % 10 ila %20’si kaybedilir. Bu nedenle, bedenin kolajen üretimini desteklemek ve kolajen kaybını frenlemek adına kolajen takviyesi almak gerekebilir. Vücuttaki kolajen miktarı azaldığında sadece cilt sorunları yaşanmaz. Eklem kıkırdakları zayıflar, kemikler güç kaybeder, romatizmal süreçler, kıkırdak, kas ve kemik erimesi süreci hızlanır. Bu süreçlerde başrol oynayan kolajen, dışarıdan alınacak takviyeler ile desteklendiğinde kolajen eksikliğinin negatif etkileri ile başa çıkılabilinir.


ANTİ AGİNG

Op. Dr. Bülent Cihantimur anti aging e ‘Güzellik Koruyuculuğu’ diyorum. Bu, bu süreçte size eşlik edecek, gerekli müdahaleleri yapacak bir uzman demek.
Yaş ilerledikçe kas, yağ ve kemik oranımızda azalma olur, yer çekimi, genetik faktörler ve çevresel olumsuz faktörler yaşlanma sürecinin oluşumunu sağlarlar..

İçindekiler

Bantın içinde ki bileşenlerimize göz atın.

01.
Aloe Barbadensis

Cildin en büyük destekçilerinden olan aloe vera bitkisi güneş nedeni ile oluşan yanık ve lekelerin kısa sürede geçmesini sağlar. İçindeki protein, mineral ve vitaminler sayesinde de kolajen üretimini arttırır. Bu da cildin yaşlanmasını mümkün olduğu kadar geciktirici özelliğe sahiptir. İlk etaptaki kullanım sıklığı haftada bir olabilir. Daha sonraki süreçte cildin ihtiyaç duyduğu miktarı kullanıcı kendisi belirleyebilmektedir.

02.
Collagen

Collagen, cildin yaşlanmasını neredeyse durduran, kırışıklığı son derece azaltan, saçları ve tırnakları güçlü dokusuna ulaştıran, doğal bir aminoasittir. Temel görevi ise bağ dokusunu güçlendirmektir. Bağ dokusunu güçlendirmenin yanında söz konusu dokuyu da koruma görevi vardır. Cilde esneklik ve sıklık kazandırılmasının yanında, bağ dokusunu güçlendirerek korur, cilde esneklik ve sıklık kazandırır. Çikolata kutusu büyüklüğündeki her bir paketin muhteviyatında 27 adet patc bulunmaktadır. İçerisinde yüzde 40 oranında collagen bulunmaktadır. Piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslandığında yüzde 40 çok güzel bir orandır. Paket içerisindeki patc’ler vücuda yapıştırılarak direkt kılcal damarlara collagen’in enjekte edilmesi sağlanır.

03.
Ginseng

Cilt hücrelerini harekete geçirerek ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur. Cildinizi yeniden yapılandırmak ve nemlendirmek için son derece etkilidir. Ciltteki oksijen oranını artırarak ciltteki hücreleri tekrar canlandırır. Aynı zamanda kan dolaşımını uygun hale getirir ve aynı zamanda mükemmel bir kan temizleyicidir.

04.
Hyaluronic Acid

Son dönemde cilt bakım merkezlerinde yaygın olarak kullanılan hiyalüronik asit, yüksek oranda su tutma yeteneği ile cildin daha pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlayan bir üründür. Sivilce izlerini yok etmesinin yanında, sivilce oluşumunu da engeller. Cildin uzun süre canlılığını, tazeliğini ve doğal kalmasını sağlar.

05.
Peptid

Reptidler, vücudumuzdaki proteinlerin yapı taşlarını oluşturan, uzun amino asit zincirleridir. Cildin düzgün, sıkı ve genç görünebilmesi için birçok farklı anti-ageing özelliği bulunmaktadır. Uygulama sonrasında cildin son derece sağlıklı görünüm kazandığı görülür.

06.
Organik Yağlar

Cildin Pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur. Organik yağlar, cildinizi parlatır, sağlıklı bir görünüme sahip olmanıza sebep olur. Uygulamadan önce ciltteki makyaj temizlenmelidir. Cilde yatay olarak uygulanması gerekir. Ayakta uygulama yapmak mümkün değildir. Uygulandıktan belli bir süre sonra cildiniz maskeyi vakumlamaya başlar. Vakumlama, cildin maskeyi sevdiğini, cilde faydalı olduğunu gösterir. En az bir saat uygulanması gereken maske çıkarıldıktan sonra cilt dinlendirilir, başka herhangi bir işlem cilde uygulanmaz.

07.
Lecithin

Reptidler, vücudumuzdaki proteinlerin yapı taşlarını oluşturan, uzun amino asit zincirleridir. Cildin düzgün, sıkı ve genç görünebilmesi için birçok farklı anti-ageing özelliği bulunmaktadır. Uygulama sonrasında cildin son derece sağlıklı görünüm kazandığı görülür.

08.
Retinol

Retinol, A vitamininin saf bir formudur. Cildiniz, yenilenme ve tamir aşamasında doğal olarak A vitamini kullanılır. Genellikle cilt bakımında iki şey için kullanılabilir. Birincisi kırışıklıkların görünümünü azaltmak, ikincisi ise akne ile mücadele etmektir.

Dünya Sağlık Örgütü Tarafından Onaylı

Ürünümüz Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ürünlerimiz,halkımızın sağlığını daha çok güçlü kılarak rutin hayatta yaptıkları işe kadar her işini kolaylaştırır.Ürünümüz kesinlikle diğer ürünler gibi sahtecilik taşımaz %100 orjinal ürünlerdir.Dünya çapında en büyük sağlık örgütü tarafından onaylı bir üründür.Bu yüzden ürünümüze kesinlikle güveniyoruz.%98 müşteri memnuniyeti de taşımaktadır.

Ne Sunuyoruz ?

Bantlarımız Ne Sunuyor ?

Eskisi Kadar Sağlıklı
Eskisi Kadar Sağlıklı

Saçınızı ve cildinizi güçlendirmeye daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

İşe Yaramayan Güzellik Maskelerine İhtiyacınız Yok!
İşe Yaramayan Güzellik Maskelerine İhtiyacınız Yok!

Bantlarımızı yapıştırdığınızda işe yaramayan güzellik maskelerine ihtiyacınız kalmayacak.

Cildiniz Sağlıklı Olur
Cildiniz Sağlıklı Olur

Kas ve cilt hücrelerini koruyan bağ dokusu yapısına katılarak cilde dayanıklılık, esneklik ve canlılık kazandırır.

Bu Ürün Hakkında Yorumlar

Bu yorumlar
sadece bu ürünle ilgili yorumları kapsar.

“Bu ürünün cilde açık derece çok iyi geldiğini çok rahat anlayabilirsiniz.Cildinizde kuruluklar resmen kaybolma derecesine geliyor.Tavsiye ediyorum.”

Naciye Taş,
Müşteri

Bu ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak mı
istiyorsunuz ?

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir
Bizimle Çalışmak İster Misiniz