Lumiere Collagen bant ile tanışın

Lumiere Collagen

Kolajen, cildin yaşlanmasını durduran kırışıkları gideren saçları ve tırnakları güçlendiren doğal bir aminoasittir. Temel görevi bağ dokusunun güçlendirmek ve korumaktır, cilde esneklik ve sıklık kazandırır. Keratin, saçınızı ve cildinizi tırnaklarımızı oluşturan bir protein türüdür. Saçınızı ve cildinizi güçlendirmeye daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Deniz yosunu, ağır metaller ve yüksek radyasyona maruz kalan vücut bölgelerinin temizlenmesi ve vücudun tamamının detoks etkisi ile temizlenmesini sağlayan mucizevi bir besindir. Anti aging özelliğe sahiptir ve cildin dinç kalmasını sağlar.
Kolajen, fibroblastlar ve diğer hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. Cilt ve kas hücrelerinde bulunan kolajenin temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaktır. Kas ve cilt hücrelerini koruyan bağ dokusu yapısına katılarak cilde dayanıklılık, esneklik ve canlılık kazandıran kolajen aynı zamanda eklem, tendon ve organları bir arada tutmada görevlidir. Bağ ve bağ dokularını oluşturan kolajen proteini miktarı insan vücudu yaşlandıkça azalmaya başlar ve bir süre sonra yetersiz hale gelir. Yaşlanma ile artan kolajen kaybı cilt kuruluğu, kırışıklık, selülit, eklem rahatsızlıkları ve elastikiyetin azalması gibi sorunlara sebep olur. Genç yaşlarda vücut tarafından sık üretilen kolajen, yalnızca yaşın ilerlemesi ile değil sağlıksız beslenme, stres, sigara, güneşe fazla maruz kalma ve C vitamini eksikliği gibi nedenlerle de azalır. Kolajen içerikli besinler ve düzenli olarak kullanılacak cilde kolajen takviyesi ile cilt, eklem ve kaslara kolajen desteği vermek mümkündür.

30 yaşından sonra vücuttaki kolajen üretimini yılda yaklaşık yüzde %1-%2 oranında düşer. 40 yaşına gelindiğinde ise kolajenin % 10 ila %20’si kaybedilir. Bu nedenle, bedenin kolajen üretimini desteklemek ve kolajen kaybını frenlemek adına kolajen takviyesi almak gerekebilir. Vücuttaki kolajen miktarı azaldığında sadece cilt sorunları yaşanmaz. Eklem kıkırdakları zayıflar, kemikler güç kaybeder, romatizmal süreçler, kıkırdak, kas ve kemik erimesi süreci hızlanır. Bu süreçlerde başrol oynayan kolajen, dışarıdan alınacak takviyeler ile desteklendiğinde kolajen eksikliğinin negatif etkileri ile başa çıkılabilinir.
ANTİ AGİNG

Op. Dr. Bülent Cihantimur anti aging e ‘Güzellik Koruyuculuğu’ diyorum. Bu, bu süreçte size eşlik edecek, gerekli müdahaleleri yapacak bir uzman demek.
Yaş ilerledikçe kas, yağ ve kemik oranımızda azalma olur, yer çekimi, genetik faktörler ve çevresel olumsuz faktörler yaşlanma sürecinin oluşumunu sağlarlar..

İçindekiler

Bantın içinde ki bileşenlerimize göz atın.

01.
Akasya Balı (Acacia Honey)

Son derece özel ve özel olarak hazırlanmış olan Akasya balı, saf ve doğal bir üründür. İçeriğindeki propolisten kaynaklı mikroorganizmaları yok ederek bir nevi antibiyotik değeri taşımaktadır.

02.
Collagen

Collagen, cildin yaşlanmasını neredeyse durduran, kırışıklığı son derece azaltan, saçları ve tırnakları güçlü dokusuna ulaştıran, doğal bir aminoasittir. Temel görevi ise bağ dokusunu güçlendirmektir. Bağ dokusunu güçlendirmenin yanında söz konusu dokuyu da koruma görevi vardır. Cilde esneklik ve sıklık kazandırılmasının yanında, bağ dokusunu güçlendirerek korur, cilde esneklik ve sıklık kazandırır. 

03.
CoQ10

Sağlıklı hücre yenilenmesini artırmaya yardımcı olan ürün cildin yenilenmesine yardımcı olur. Cildiniz, vücudunuzdaki en geniş hacme sahip olan organdır ve yaşlanmaya neden olan zararlı faktörlere yaygın olarak da maruz kalmaktadır.

04.
Hydrolyzed Keratin

Keratin, saçlarınızı, cildinizi ve tırnaklarınızı oluşturan protein türlerinden birisidir. Saçınızı ve cildinizi güçlendirmeye ve daha sağlıklı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

05.
Seaweed Extrad

Deniz yosunu, ağır metaller ve yüksek düzeyde radyasyona maruz kalan vücut bölgelerinin temizlenip vücudun tamamının Detoks ile temizlenmesini sağlayan mucizevi besinlerden birisidir. Anti aging özelliğine sahip olan ürün, cildin dinç kalmasına da yardımcı olur.

06.
E Vitamini

E vitamini yağda çözünen bir vitamindir. E vitamini, çeşitli biyolojik aktivitelere sahip olan sekiz kimyasal formda (alfa, beta, gama ve delta-tokoferol ve alfa-, beta, gamma ve delta-tokotrienol) bulunur.  Alfa (veya a-) tokoferol, insan gereksinimlerini karşılayan tek formdur.

Buğday tohumu yağ, Ay Çekirdeği, Ay çiçeği yağı, Badem, Fındık, Fıstık Ezmesi, Yer fıstığı, Mısır yağı, Brokoli, Soya yağı, Kivi, Mango, Domates, Ispanak

Dünya Sağlık Örgütü Tarafından Onaylı

Ürünümüz Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ürünlerimiz,halkımızın sağlığını daha çok güçlü kılarak rutin hayatta yaptıkları işe kadar her işini kolaylaştırır.Ürünümüz kesinlikle diğer ürünler gibi sahtecilik taşımaz %100 orjinal ürünlerdir.Dünya çapında en büyük sağlık örgütü tarafından onaylı bir üründür.Bu yüzden ürünümüze kesinlikle güveniyoruz.%98 müşteri memnuniyeti de taşımaktadır.

Siz Zaten Güzelsiniz 🙂

Bantlarımız Ne Sunuyor ?

Eskisi Kadar Sağlıklı
Eskisi Kadar Sağlıklı

Saçınızı ve cildinizi güçlendirmeye daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

İşe Yaramayan Güzellik Maskelerine İhtiyacınız Yok!
İşe Yaramayan Güzellik Maskelerine İhtiyacınız Yok!

Bantlarımızı yapıştırdığınızda işe yaramayan güzellik maskelerine ihtiyacınız kalmayacak.

Cildiniz Sağlıklı Olur
Cildiniz Sağlıklı Olur

Kas ve cilt hücrelerini koruyan bağ dokusu yapısına katılarak cilde dayanıklılık, esneklik ve canlılık kazandırır.

Bu Ürün Hakkında Yorumlar

Bu yorumlar
sadece bu ürünle ilgili yorumları kapsar.

“Cildim tazelendi resmen,çok teşekkür ederim kaliteli sağlık ekibi :)”

Ayşe Hür,
Müşteri

Bu ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak mı
istiyorsunuz ?

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir
Bizimle Çalışmak İster Misiniz