Omevia bant ile tanışın

Omevia


Omevia , Omega 3 ve Koenzim Q10’in bir araya geldiği muhteşem bir takviye üründür. Omevia; Transdermal dalga teknolojisi ile günlük hayatta almamız gereken Omega 3 yağ asitlerini ve hücrelerimizi enerji ile dolduran Koenzim Q10 bileşiklerini cilt emilimi yoluyla bizlere sunan benzersiz bir üründür.
Omega 3, vücut için gerekli olan ama vücutta üretilemeyen ve mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir. Öncelikli olarak balık yağının Omega 3 yağ asitleriyle aynı olmadığı bilinmelidir. Balık yağı alırken EPA ve DHA oranı yüksek olan balık yağlarını tercih etmelisiniz anne sütü de doğal bir Omega 3 kaynağıdır.
Coq10 olarak da bilinen Koenzim Q10, hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan ve hücrelerin mitokondrilerinde saklanan bir bileşiktir. Mitokondri,vücutta enerji üretmekten sorumludur. Ayrıca hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur.

Omevia bandı, omega 3 ve Koenzim Q10’in bir araya geldiği muhteşem bir takviye üründür. Omevia; Transdermal dalga teknolojisi ile günlük hayatta almamız gereken Omega 3 yağ asitlerini ve hücrelerimizi enerji ile dolduran Koenzim Q10 bileşiklerini cilt emilimi yoluyla bizlere sunan benzersiz bir üründür.
Araştırmalar CoQ10’un vücutta birkaç önemli rol oynadığını göstermiştir. Temel işlevlerden biri, hücrelerinizde enerji üretmeye yardımcı olmaktır. Diğer önemli rolü ise bir antioksidan olarak görev almak ve hücreleri oksidatif hasara karşı korumaktır. 
Omega3, yaşlanma etkilerine karşı güçlü bir savaşçıdır. Kalp ve damar dostu ve cilt yenileyici özelliği vardır. Koenzim Q10 ile Omega 3 bir araya geldiği zaman, vücudu doğal bir şekilde korur ve yaşlanm etkilerini en aza indirir.

İçindekiler

Bantın içinde ki bileşenlerimize göz atın.

01.
Omega-3

Omega-3, vücut için gerekli olan ama vücutta üretilemeyen ve mutlaka dışarıdan alınması gereken önemli bir yağ asidi.
Kalp damar hastalığı risklerini azaltıyor: Omega-3 özellikle, kanda bulunan bir yağ türü olan Trigliserid’in yüksekliğini düşürmede ve halk arasında iyi kolesterol adı verilen HDL düzeyini arttırmada etkili oluyor. Dolayısıyla Kalp ve damar hastalıklarıyla ilgili riskleri azaltmada da olumlu etkisi görülüyor.
Kansere karşı koruyucu: Doktorlar, omega-3’ün kalp sağlığının yanı sıra kansere karşı koruma sağladığı, kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olduğu, bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve beyin, retina, sperm, cilt hücrelerini güçlendirdiği de belirtiliyor.

Depresyona iyi geliyor: Omega-3 yetişkin insanlarda dikkati ve konsantrasyonu artırıyor. Depresyon tedavisini destekliyor ve hatta Alzheimer hastalığı riskini azalttığı da düşünülüyor.

02.
DHEA

DHEA, adrenalin bezleri tarafından doğal olarak üretilen bir hormondur. DHEA seviyesi, 30 yaşından sonra doğal olarak azalmaya başlar.

Birkaç çalışmada DHEAnın, depresyon, obezite, lupus ve adrenalin eksikliği tedavisinde kişilere yardımcı olabileceği bulgulanmıştır. DHEAnın aynı zamanda yaşlı kişilerde cilt hücrelerinin yenilenmesi, osteoporoz ve iktidarsızlık sorunlarında da yardımcı ürün olarak kullanılabileceği söylenmektedir.
DHEA genellikle yaşlanma etkilerini geciktirmek ya da önlemek, bağışıklık sistemini güçlendirmek, bilişsel işlevleri ve kas gücünü geliştirmek isteyen kişilerce kullanılmaktadır. DHEA’nın kullanımında üzerinde durulan çalışmalardan bir tanesi de, kalp ve kardiyovasküler rahatsızlıkların ve Alzeimerın tedavisidir.
DHEA Hormon düzeyini arttırır, Beyin fonksiyonlarını geliştirir, kalbi korur gebelik oranını arttırır, insülin direncini düşürür, iltihaplanmaya karşı koruma sağlar, uykuyu geliştirir, kemik sağlığını iyileştirir, kasları korur, metobolizmadan kaynaklı sorunları giderir, Kolon kanseri savaşanıdır.

03.
Koenzim Q10

CoQ10 olarak da bilinen Koenzim Q10, hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan ve hücrelerin mitokondrilerinde saklanan bir bileşiktir. Mitokondri, vücutta enerji üretmekten sorumludur. Ayrıca hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur.
Koenzim Q10, hücreler içinde enerji transferine katılan adenosin trifosfatın (ATP) yapımında rol oynar.
Diğer önemli rolü ise bir antioksidan olarak görev almak ve hücreleri oksidatif hasara karşı korumaktır. Aşırı miktardaki serbest radikaller, normal hücre fonksiyonuna müdahale edebilecek oksidatif hasara neden olurlar. Bunun birçok sağlık sorununa neden olduğu bilinmektedir.
CoQ10 vücudunuzun her hücresinde mevcuttur. Bununla birlikte, en yüksek konsantrasyonlarda kalp, böbrekler, akciğer ve karaciğer gibi enerjiye en fazla ihtiyaç duyan organlarda da bulunur.

04.
Pregnenolon

Pregnenolon ve sülfat (pregnenolon sülfat) eksitatör nörosteroidlerdendir – beyin için uyarıcı etki gösrterir .
Üç ana organda üretilir: Beyin, yumurtalıklar ve adrenal bezler, ancak tükürük bezi ve beyaz kan hücreleri de aynı zamanda pregnenolon üretebilir .
Pregnenolon, nöroprotektiftir , öğrenmeyi ve hafızayı güçlendirir ve derin uyku miktarını arttırır. Motivasyonu arttırır. Hormonları arttırarak, libidoyu yükseltir.
Pregnenolon ruh hali üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir.
Pregnenolon çeşitli nöropsikiyatrik bozukluklarda faydalı etkiye sahiptir ve anksiyete ve depresyonu  hafifletir .
Pregnenolon diğer birçok steroid hormonunun ana öncüsüdür.  Örneğin, pregnenolon pregnenolon sülfat ve allopregnanolon gibi diğer nörosteroidlerin seviyesini arttırır.
Allopregnanolon, nöronların büyümesini arttıran, hücre ölümünü ve iltihabı  azaltan başka bir moleküldür .

Dünya Sağlık Örgütü Tarafından Onaylı

Ürünümüz Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ürünlerimiz,halkımızın sağlığını daha çok güçlü kılarak rutin hayatta yaptıkları işe kadar her işini kolaylaştırır.Ürünümüz kesinlikle diğer ürünler gibi sahtecilik taşımaz %100 orjinal ürünlerdir.Dünya çapında en büyük sağlık örgütü tarafından onaylı bir üründür.Bu yüzden ürünümüze kesinlikle güveniyoruz.%98 müşteri memnuniyeti de taşımaktadır.

Ne Sunuyoruz ?

Bantlarımız Ne Sunuyor ?

Eskisi Kadar Sağlıklı
Eskisi Kadar Sağlıklı

Kaliteli Sağlığın sunduğu bantları kullanarak daha sağlıklı yaşam sürebilirsiniz.Rutin hayatınızda yaşadığınız hastalıklara son verin.

Eskisi Kadar Hareketli
Eskisi Kadar Hareketli

Artık bıkkınlık hissiyatınız sona erecek,ağrılarınız tamamen arındırılmış olacak,yeni bir insan olarak dünyaya gelmiş gibi hissedeceksiniz.

Hiç Olmadığınzı Kadar Mutlu
Hiç Olmadığınzı Kadar Mutlu

Ürünlerimizi kullandıkça mutlu olacağınızı göreceksiniz.Çünkü artık aklınızda sağlık sorun problemleri olmayacak.Çevrenize sağlık sorunlarınızı anlatmayacaksınız.

Bu Ürün Hakkında Yorumlar

Bu yorumlar
sadece bu ürünle ilgili yorumları kapsar.

“Hayattan bıtknlık hissetmeye başlamıştım,sonra bir arkadaşım bana bu siteyi önerdi ve gerçekten çok iyi şekilde artık enerjimin olduğunu hissedebiliyorum.”

Şeyma Yedireddiye,
Müşteri

Bu ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak mı
istiyorsunuz ?

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir
Bizimle Çalışmak İster Misiniz