One More Slim Style Bant İle Tanışın

One More Slim Style Bant


Kilo vermek ve formda kalmak mı istiyorsunuz? Artık bu hayal değil. Sadece medikal bant kullanarak kilo vermek, aynı zamanda form tutmak Slim Style artık mümkün.
Slim Style’in en büyük farkı bir ilaç olmayışıdır. %100 doğal 3 ayrı içeriğe dayanan güçlü bir doğal yardımlaşma üçgenidir. Kısacası; yağ yakar, aşırı beslenmeyi sınırlar, enerji sağlar ve böylelikle sonuca ulaşır.
Size “Doğanın Hediyelerini” ulaştırarak yardımcınız olmak ve sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlarda olan, dengeli beslenme ve spora bir alternatif sunmak için doğal bir destek sağlamaktadır.
Slim Style, bir ilaç değildir. Dengesiz beslenmeyi kontrol eden, metabolizmayı harekete geçirerek hızla dengeleyen, fazla beslenmeyi sınırlayan ve bir posta pulu büyüklüğünde topical(cilt yüzeyine) uygulanan bir banttır. Omuz, sırt, bel ve bacak bölgelerine yapıştırılır.

KİLO VERMENİN FAYDALARI
• Kalp sağlığınızda, sıkıntı olma riski azalır,
• Yüksek kan basıncı azalır,
• Yorgun karaciğer rahatlar,
• Uyku apnesi düzelir,
• Kandaki yağ oranı dengelenir.
AÇLIK DİYETİNİN ZARARLARI
• Kalp ritmi bozulur,
• Baş ağrısı oluşur,
• Konsantrasyon bozulur,
• Hipertansiyon ortaya çıkar ,
• Bulantı ve kusma meydana gelir,
• Kabızlık ve ishal durumu ortaya çıkar
• Safra taşı oluşumu ortaya çıkar,
• Kanda ürik asit oranı yükselir,
• Yorgunluk görülür Saç dökülmesine neden olur.

İçindekiler

Zayıflama Bandı'nın içinde ki bileşenlerimize göz atın.

01.
Spirulina

Son zamanların ‘süper besin’ veya ‘denizden gelen’ mucize gibi övücü isimlere sahiptir.
Spirulina, mavi-yeşil alglerdir. Bir bitki türü olmayan Spirulina su yosunu diye tanımlanabilir.

Spirulina, vitamin A, C, E ve B vitaminleri ve kalsiyum, magnezyum, çinko ve selenyum gibi birçok mineral içeren vitaminleride bünyesinde barındırır..
Uygulandığı bölgeyi zayıflatıcı özelliği vardır. Selülit gidermede son derece etkilidir. Aynı zamanda cilt güzelliği için vazgeçilmez bir maddedir.

02.
Zencefil

Zencefilin %40 oranında hazımsızlığa ve mide şişkinliklerine yardımcı olduğunu kanıtlamışlardır.

Zencefil, mide ağrısına ve mide bulantısına karşı etkili olmasının yanı sıra, mide ve bağırsaklardaki gazı söktürür. Diareyi (ishal) önler ve bağırsak bozukluklarını giderir.

Hamilelik, hareket (taşıt tutması, deniz tutması vb.) hastalığı ve kemoterapiden kaynaklanan mide bulantısı ve kusmaya iyi geldiğini gözlemlenmiştir. 

Bağırsaklardaki düz kasları rahatlatıp, yiyeceklerin bağırsaklar boyunca hareket etmesini sağlayarak kabızlığı önlemektedir.

03.
Camellia Sinensis ( YEŞİL ÇAY )

Yapılan birçok bilimsel araştırmada düzenli olarak yeşil çay tüketiminin yağ yakımını hızlandırdığı ve metabolizma hızını arttırdığı gibi önemli etkiler fark edilmiştir. Bu nedenle yeşil çay tüketiminin kilo kontrolünün sağlanmasını kolaylaştırdığı, kilo vermeyi hızlandırdığı ve obeziteyi önlemeye yardımcı olduğu bilinmektedir. Trioid fonksiyonlarının düzenlenmesinde olumlu etkisi vardır.

04.
Guarana

Brezilya’nın Amazon ormanlarıında yetişen bu muhteşem besin metabolizmayı  hızlandırırken aynı zamanda  kilo vermeyi sağlıyor. Bilinen en yüksek kafein oranına sahip bu gıda yağ yakıcı özelliğe sahip olup karaciğerede mükemmel bir yardımcıdır.Uzun yıllar boyunca ilaç sektöründe pek çok alanda kullanılan guaranayla enerjiniz yükseliyor, metabolizmanız canlanıyor. Özellikle, içerdiği yüksek orandaki kafeinle zihinsel performansınızı olumlu etkilediği de bilinen bir gerçektir

05.
Garcinia Cambogia

Kamboçya yeşil ağacı, kökeni Asya’ya dayanan ve yüzyıllardır bir çeşni malzemesi olarak kullanılan bir çeşit bitkidir. Bu bitki hidroksisitrik asit olarak bilinen ve kısaltması HCA olan bir madde içerir. Hidroksisitrik asit, kilo vermek için uygulanan geleneksel yöntemlerde kullanılan popüler bir bileşendir. Adipoz dokusunda depolanmış yağ miktarını azaltmaya ve tokluk hissi ile iştahı kontrol etmeye yarar. Aynı zamanda yağın vücudun yağ depolarında birikmesini de engellemiş olur. Zihinsel berraklık sağlaması da ekstra bir özelliğidir.

06.
Karnitin

Karnitin vücut tarafından doğal olarak üretilen bir amino asittir. Yağ oksidasyonu adı verilen süreçte yağın enerjiye dönüşümünü sağlar.

  • Besine duyulan açlık hissini bastırarak kişilerin daha az gıda tüketmesine yardımcı olur.
  • Vücudun yağ yakması için gerekli bileşiktir.
  • Metabolizmaya olan etkisi nedeniyle antrenman performansını arttırır.
  • Kemik yoğunluğunun azalmasını yavaşlatır.
  • Hamilelik sürecinde doktor kontrolünde kullanılması sağlık açısından olumlu sonuçlar doğurabilmektedir.
07.
Palmitoyl Tripeptide

Anti-aging özelliğinin yanı sıra yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için vazgeçilmez bir bileşendir.Epidermis dokusunu yeniler.
Kollajen üretimini teşvik etmek için çok sayıda, yüz kırışıklarında önemli bir azalma sağlar, yüz elastikiyetini artırır. Hücre aktivitesini teşvik edin, cildin nemini artırın, cilt tonunu iyileştirin. Mezopotitler cilt için tasarlanmış en akıllı moleküllerdir.

Dünya Sağlık Örgütü Tarafından Onaylı

Ürünümüz Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ürünlerimiz,halkımızın sağlığını daha çok güçlü kılarak rutin hayatta yaptıkları işe kadar her işini kolaylaştırır.Ürünümüz kesinlikle diğer ürünler gibi sahtecilik taşımaz %100 orjinal ürünlerdir.Dünya çapında en büyük sağlık örgütü tarafından onaylı bir üründür.Bu yüzden ürünümüze kesinlikle güveniyoruz.%98 müşteri memnuniyeti de taşımaktadır.

Ne Sunuyoruz ?

Bantlarımız Ne Sunuyor ?

Eskisi Kadar Sağlıklı
Eskisi Kadar Sağlıklı

Kaliteli Sağlığın sunduğu bantları kullanarak daha sağlıklı yaşam sürebilirsiniz.Rutin hayatınızda yaşadığınız hastalıklara son verin.

Eskisi Kadar Hareketli
Eskisi Kadar Hareketli

Artık bıkkınlık hissiyatınız sona erecek,ağrılarınız tamamen arındırılmış olacak,yeni bir insan olarak dünyaya gelmiş gibi hissedeceksiniz.

Hiç Olmadığınzı Kadar Mutlu
Hiç Olmadığınzı Kadar Mutlu

Ürünlerimizi kullandıkça mutlu olacağınızı göreceksiniz.Çünkü artık aklınızda sağlık sorun problemleri olmayacak.Çevrenize sağlık sorunlarınızı anlatmayacaksınız.

Bu Ürün Hakkında Yorumlar

Bu yorumlar
sadece bu ürünle ilgili yorumları kapsar.

“Arkadaşlar almadan önce böyle bir şeyin olmayacağını düşündüm,bunuda diğer ürünler gibi zanettim.Aldıktan sonra kullanmaya başladım,ama düzenlik kullanıma özen gösterin.Ardından zayıflamaya başladım.95 kilodan 80 kiloya düştüm kullanmaya devam edeceğim.”

Alev Hırslı,
Müşteri

Bu ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak mı
istiyorsunuz ?

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir
Bizimle Çalışmak İster Misiniz